skip to Main Content

Przyspieszanie strony
WordPress ( optymalizacja)

Jeśli Twój serwis nie został poddany procesowi optymalizacji to istnieje 99 % szans, że wczytuje się za długo. Nikt nie będzie czekał, aż Twoja strona się załaduje.

Optymalizacja serwisu
WordPress

Czy projektowanie strony internetowej można wykonać samemu ? Oczywiście ,że tak pod warunkiem że się ma pewne doświadczenie w tworzeniu stron www. Źle zaprojektowana strona oznacza problemy z pozycjonowaniem strony jak również niską konwersję.

Zysk dla Ciebie

Dla użytkowników i Google prędkość wczytywania strony jest bardzo istotna. W przypadku długiego czasu wczytywania strony internetowej istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że Twój klient skorzysta z usług konkurencyjnego serwisu, który szybko się wczytuje.

Nie pozwól na to. Zacznij działać.

Czy mi to jest potrzebne ?

Co do zasady 99 % agencji tworzących strony internetowe nie wie jak je zoptymalizować.

Moje ponad 13 letnie doświadczenie w administracji serwerami ułatwia mi to działanie.

Żółw czy rakieta

Wybór należy do Ciebie. Po wstępnym audycie poinformuje Cię jakie są możliwości przyspieszenia Twojego serwisu.

W drugim etapie naszej współpracy zdecydujemy jakie kroki zostaną wdrożone w celu zmniejszenia prędkości wczytywania się strony.

Efeky moich prac - przyspieszanie strony

Jakie działania zostaną podjęte w trakcie prac

Hosting

Analiza hostingu i wdrożonych rozwiązań CDN . To jeden z dwóch kluczowych aspektów wpływających na czas wczytywania się strony.

Kod php / cache serwisu

Wdrożenie odpowiednich metod cachowania danych potrafi przyspieszyć serwis nawet o 300 %.

Przyspieszenie strony

zakres prac

Posiadam dwa pakiety działań - standard w cenie 399 zł netto or vip w cenie 899 zł netto. Różnią się one zakresem prac. Zapraszam do kontaktu w celu przedstawienia pełnej oferty wdrożenia przyspieszenia serwisu wordpress.

Szybsza strona www
Często zadawane pytania (FAQ)

Są dwa pakiety standard oraz vip. Ceny 399 zł netto oraz 899 zł netto.

Analizę serwisu – wdrożenie cachowania, minimalizację skryptów js/css . Klient otrzymuje również listę rekomendacji jeśli chodzi o aktualizację wtyczek/samego wp.

Pakiet vip to pakiet standard + kilka rozwiązań komercyjnych takich jak np. wdrożenie critcal css co pozwala dość mocno zmniejszyć czas wczytywania strony na telefonie komórkowym

Nie można dać gwarancji ponieważ jest wiele czynników które są poza naszą kontrolą.

Podstawowa różnica to doświadczenie – pierwsze optymalizacje serwisów na wp wykonywałem już 6-7 lat temu. Większość moich konkurentów rozpoczęła działania ok 1-2 lat temu.

Oczywiście. Jeśli klient ma taką potrzebę jestem w stanie zapewnić zespół, który jest w stanie poradzić sobie z dowolnym projektem.

Jestem otwarty na bycie podwykonawcą dowolnej agencji tworzącej strony internetowe.

Przyspiesz swoją stronę internetową

Na hasło "speed" - 10 % od finalnej faktury

Wolna strona = stracone pieniądze. Klient, który ucieka do konkurencji, stawki Adwords, które są wyższe w przypadku wolno wczytującego się serwisu . Za to wszystko płacisz Ty - właściciel.

Przyspieszanie serwisu można podzielić na 3 etapy - wstępna analiza,wdrożenie rozwiązań i następnie ich testowanie.

Twoja strona jest wolna i nie wiedzą Państwo dlaczego. Próbowali Państwo używać wtyczek, aby zoptymalizować stronę, ale one nigdy nie działały

Proszę sobie wyobrazić, że mają Państwo usługę optymalizacji WordPress, która może sprawić, że Państwa strona będzie ładowała się szybciej nawet dwukrotnie. Nie tylko będzie ona szybka, ale zoptymalizowany kod pomoże również poprawić ranking SEO w wyszukiwarkach takich jak Google

Nasza usługa optymalizacji WordPress wykorzystuje własne metody i techniki, aby przyspieszyć strony internetowe działające na platformie cms WordPress. Dzięki naszym rozwiązaniom przyspieszyliśmy tysiące stron we wszystkich branżach, w tym sklepy e-commerce, blogi, fora, portale informacyjne i wiele innych.

Szybsza strona internetowa
dla Twojego biznesu

Back To Top