skip to Main Content

Parasite jak zdobyć ruch w trudnej branży w 1 miesiąc !!!

Krótki wstęp

Metody które omawiam na swoim blogu – są to patenty, które skutecznie działają przy obecnym algorytmie. Oczywiście są ryzykowne – natomiast pozwalają bardzo szybko zbudować ruch i go monetyzować .

Tego typu porad nie znajdziecie ani na blogu u Szymona Słowika (którego pozdrawiam i życzę mu dużo wytrwałości bo seo wcale nie jest łatwe  – chyba jest zdesperowany kupując takie linki  jak https://forumnauka.pl/recent/?start=90;PHPSESSID=vheu9sglmetccm52fd8p35lor3 czy https://familijna.forumoteka.pl/temat,1672,uslugi-na-social-media.html?p=15085 ) ani na żadnym polskim blogu mówiącym o seo. Nie znajdziecie takie info także na żadnej z publicznych konferencji .

Seo zajmuje się od prawie 20 lat – nie liczyłem dokładnie – ale od czasów kiedy były dialery (takie coś do dzwonienie z komputera aby mieć internet) . Nie mam problemu dzielenia się wiedzą w końcu Google to nas wspólny przeciwnik.

 

 

Affilacja obecne metody na zarabianie z seo :

 

Większość affilantów , która łapie obecnie ruch robi to na frazy „produkt” lub produkt + opinie w danym języku. Niestety Google utrudnia nam od wielu lat wycinając różnego rodzaju strony.  Podzielę się dzisiaj zupełnie za free sztuczką , która w krótkim czasie pozwala zdobyć duży ruch na ciężkie frazy !!!

 

 

Co to jest parasite i jak go zbudować ?

Nie lubię pisać długich treści więc pozwolę sobie wykorzystać chat gpt4 i lekko zmodyfikować jego wypowiedź o moją wiedzę :

 

W kontekście SEO, termin „parasite” (ang. parasite) odnosi się do strategii polegającej na wykorzystywaniu istniejących już platform internetowych z wysoką mocą w zakresie SEO w celu zdobycia linków zwrotnych i poprawienia widoczności strony w wynikach wyszukiwania.

Przykłady stron-parazytów to na przykład blogi, fora dyskusyjne, serwisy ogłoszeniowe, profile w mediach społecznościowych itp. Działając w ten sposób, strony te korzystają z wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania i popularności danej platformy, aby przyciągnąć ruch na swoją stronę.

Jednym z najczęściej stosowanych przykładów strategii parasote  jest pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania poprzez opublikowanie treści na platformach takich jak Medium czy LinkedIn. Dzięki temu, użytkownicy przeglądający te strony i czytający publikacje, które zawierają linki do Twojej strony, mogą kliknąć na nie i wejść na Twoją stronę.

W zasadzie fora i słabe blogi już nie działają…. dlatego warto wykorzystać mocne portale (kilkuletnie z ruchem  / z duża ilością fajnych linków / dużą ilością treści )

 

Ile to kosztuje ?

Tyle co budowa treści (tu polecam cont.ai  albo surfera + gpt4 + człowieka do delikatnych zmian pod konwersje )  – średnio można przyjąć ,że taki wypasiony art ok 15-20 tys znaków to ok 10 $ (maks ) . Jak robi się to hurtowo i ma odpowiednie narzędzia to wychodzi nawet taniej.

Publikacja : tutaj nie ma co oszczędzać – warto brać topowe portale  – ceny od 300$ do $3000

Linkbuilding – tutaj wykorzystałem 100 domen  zaplecza + 2 oferty z BHW (ponieważ to stali dostawcy to można mieć fajne  rabaty – są już sensowne oferty w cenie 2.5 $ za link a nawet i mniej ) .

 

Przykład wdrożenia

 

www.washingtonian.com/2023/02/13/best-thc-detox-the-ultimate-guide-to-clearing-your-system/

 

 

 

 

 

 

Szukasz zawodowca do współpracy w zakresie seo ? Zapraszam do kontaktu – mam 100 % skalowalność i chętnie wezmę jakiś trudny projekt.  Kontakt na fejsie (messenger ) lub linkedin

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top