skip to Main Content

Pozycjonowanie stron internetowych Żyrardów

Pozycjonowanie stron internetowych Żyrardów

Firmy nieustannie walczą o klientów w internecie. Szukają sposobów, aby zdobyć ich uwagę, przyciągnąć na stronę i zachęcić ich do złożenia zamówienia. Jednak w świecie, w którym konkurencja jest ogromna, firmom ciężko jest się wyróżnić. Konieczne są działania, które budują widoczność w wyszukiwarce Google, bo to tam klienci najczęściej rozpoczynają poszukiwania danej firmy.

Właśnie dlatego pozycjonowanie Żyrardów to usługa, której potrzebuje Twoja firma. Dzięki skrupulatnie prowadzonym działaniom strony internetowe zaczynają zajmować wysokie pozycje w organicznych wynikach wyszukiwania. Zwiększa się ruch w witrynie, a tym samym rozpoznawalność marki i jej przychody ze sprzedaży.

W naszej agencji prowadzimy działania:

  • on- site: skupiające się na optymalizacji na stronie www;
  • off-site: odnoszące się do działań poza witryną firmową.

Pozycjonowanie Żyrardów – usługa SEO dla każdej firmy

W ostatnich latach ludzie coraz częściej korzystają z wyszukiwarki, aby znaleźć produkty lub usługi, których potrzebują. Z tego względu widoczność strony w sieci jest konieczna do prowadzenia stabilnego oraz silnego biznesu. Brak witryny oraz jej słaba pozycja w Google przekładają się na problemy z klientami oraz sprawiają, że ciężko jest jej utrzymać starych oraz zdobyć nowych klientów.

Warto jednak wspomnieć, że pozycjonowanie stron www Żyrardów powinno być przeprowadzone w sposób przemyślany, zgodnie z analizą konkurencji oraz grupy docelowej. Nie ma tu miejsca na błędy, gdyż działania niezgodne z algorytmami Google przyczyniają się do obniżenia pozycji strony, a czasem nawet do usunięcia jej z indeksu wyszukiwarki. Dlatego najlepszym wyborem jest zatrudnienie profesjonalnej agencji SEO, która swoją wiedzę i doświadczenie wykorzysta do pomocy klientom w budowaniu widoczności ich strony w sieci.

Pozycjonowanie stron www – jakie usługi możemy Ci zaproponować?

Pozycjonowanie stron internetowych to usługa, którą zajmujemy się w naszej agencji od ponad 17 lat. Dzięki temu możemy Ci zapewnić skuteczne pozycjonowanie z gwarancją efektu. Współpracowaliśmy już z firmami z wielu różnych branż, co sprawiło, że wiemy, co zadziała w konkretnym przypadku. Doradzamy rozwiązania, które w optymalny i regularny sposób podnoszą pozycję Twojej witryny w sieci.

Profesjonalne pozycjonowanie – link building

Pozycjonowanie stron bez link buildingu jest często nieskuteczne. Mocne odnośniki wpływają na ocenę witryny w Google. Im lepszej jakości linki, tym wyższa ocena strony w wyszukiwarce Google. Można powiedzieć, że są one jak opinie, świadczące o profesjonalizmie danej marki. Jednak trzeba je dobierać z głową, w taki sposób, aby wyglądały naturalnie oraz znajdowały się w odpowiednich miejscach.

Jednym z wielu działań, których się podejmujemy jest pisanie artykułów sponsorowanych. Są to treści publikowane w obrębie innych stron internetowych wraz z umieszczeniem w nich linków do Twojej witryny. Prawidłowe rozmieszczenie w nich anchor text wpływa na poprawę pozycji strony w Google i przyciąga ruch na stronie. Podobny cel mają:

  • wpisy w dużych katalogach firmowych;
  • artykuły pisane na zaplecze;
  • komentarze na blogach powiązanych tematycznie;
  • wpisy w mediach społecznościowych.

Content marketing dla Twojej strony internetowej

Każda branża cechuje się nieco innym typem klientów. Dobrze przygotowany content marketing pozwala dotrzeć do odpowiedniej grupy docelowej, odpowiedzieć na jej potrzeby, oczekiwania i wątpliwości. I właśnie dlatego dbamy, aby wszystkie treści w obrębie Twojej marki przygotowane były w sposób spójny i skuteczny.

Nasza agencja SEO dobiera słowa kluczowe przy pomocy profesjonalnych narzędzi, takich jak Semstorm, Senuto czy Surfer SEO. Analizujemy również grupę docelową, sprawdzając, jakim posługuje się językiem oraz czego oczekuje od danej marki. Tworzymy content odpowiadający im potrzebom, który publikowany jest w odpowiednich miejscach w sieci.

Wiemy, że pozycjonowanie stron wymaga kompleksowego podejścia i sam content marketing oraz linkowanie nie wystarczy. Nawet po wdrożeniu działań, regularnie je monitorujemy i – jeśli tylko potrzeba – wprowadzamy do nich niezbędne poprawki.

Szczegółowy audyt SEO

Dobry marketing internetowy wymaga szczegółowego przygotowania. Pozycjonowanie stron Żyrardów nie powinno więc być prowadzone na ślepo. Zanim rozpoczniemy działania optymalizacyjne, analizujemy Twoją stronę internetową, przeprowadzając profesjonalny audyt SEO.

Polega on na dokładnym sprawdzeniu, w jakim stanie technicznym znajduje się witryna. Analizujemy słowa kluczowe, na które wyświetla się ona w wyszukiwarce, a także które pozycje średnio zajmuje. Audyt to też idealny moment, aby przestudiować responsywność oraz szybkość ładowania strony, przejrzystości jej adresów url, nagłówków czy czystości kodu źródłowego.

Pozycjonowanie lokalne czy globalne – co jest lepsze dla Twojej strony?

Pozycjonowanie stron może być prowadzone na dwa różne sposoby. Pierwszy z nich – lokalny – polega na budowaniu wysokich pozycji strony dla lokalnych wyników wyszukiwania, np. dla mieszkańców Żyrardowa lub innych okolicznych miast. Natomiast pozycjonowanie ogólne dotyczy działań na terenie całej Polski, i głównie opiera się na wykorzystaniu słów kluczowych z długiego ogona.

Pozycjonowanie lokalne – dla kogo?

Lokalne pozycjonowanie stron Żyrardów sprawdzi się najlepiej dla małych, lokalnych firm, świadczących usługi na miejscu, takich jak mechanicy samochodowi czy gabinety spa. Strona wyświetla się wówczas wysoko w lokalnych wynikach wyszukiwania – na frazy związane z konkretnym miastem lub regionem.

Pozycjonowanie lokalne opiera się na optymalizacji pod lokalne słowa kluczowe wraz z wpisami do lokalnych katalogów oraz tworzeniu wartościowych treści na lokalnych serwisach ogłoszeniowych. Ważna jest także wizytówka w Google Moja Firma, która umożliwia klientom znalezienie firmy w Google i skontaktowanie się z nią.

Globalne pozycjonowanie strony

Pozycjonowanie stron ogólne to budowanie widoczności strony na terenie całej Polski. Charakteryzuje się ono wyższą konkurencyjnością i wymaga dużych nakładów pracy, aby witryna była w stanie zaistnieć w TOP10 wyszukiwarki. Powinieneś postawić na ten typ pozycjonowania, jeśli sprzedajesz produkty lub usługi na obszarze całej kraju. Przyda się ono także przy promowaniu usług świadczonych w internecie.

Globalne pozycjonowanie jest droższe od pozycjonowanie lokalnego. Jednak prowadzone w długim okresie przynosi firmom stałe korzyści w formie wysokich miejsc w Google. Wspiera również zdobywanie klientów i zwiększa przychody ze sprzedaży.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych Żyrardów?

Zacznijmy od tego, że skuteczne pozycjonowanie musi kosztować więcej. To usługa, która wpływa na sprzedaż w Twojej firmie, w dodatku jest skomplikowana i wymaga dużej wiedzy i doświadczenia. Cena pozycjonowania zależna jest więc od ilości prowadzonych działań, które mają bezpośredni wpływ na efekt końcowy.

Często inaczej wycenimy usługę SEO dla małej, dopiero co założonej strony internetowej, a jeszcze inaczej dla ogromnego sklepu internetowego, istniejącego od wielu lat na rynku.

Konsultacja telefoniczna w pozycjonowaniu stron

Dla osób, które dopiero szukają rozwiązań optymalizacyjnych dla swojej strony www, proponujemy konsultację telefoniczną. Trwa ona 60 minut i przeznaczona jest dla firm z każdej branży. W jej trakcie omówimy sobie w podstawowej kwestii działanie Twojej witryny oraz linki do niej prowadzące. Jest to usługa wstępna, która pomaga wybrać markom odpowiedni kierunek swoich działań związanych z SEO.

Umowa abonamentowa dla firm

Dla osób, które chcą prawidłowo optymalizować swoją witrynę, polecamy pozycjonowanie strony w wersji miesięcznej. Proponujemy dwa pakiety, w różnych wariantach cenowych, które obejmują szereg wdrożeń z zakresu tekstów, optymalizacji technicznej strony www oraz content marketingu. Analizujemy konkurencję, piszemy treści – takie jak blogi firmowe czy opisy produktów, a także przeprowadzamy analizę słów kluczowych oraz audyt SEO.

Proces pozycjonowania – jak wygląda?

Proponujemy Ci pomoc naszych doświadczonych specjalistów SEO, content marketerów oraz copywriterów. Zaczynamy od analizy witryny przy pomocy audytu, a następnie doboru słów kluczowych – ogólnych, lokalnych, branżowych oraz tych z długiego ogona. To pozwala nam określić strategię prowadzonych działań w oparciu o dotychczasowe funkcjonowanie witryny.

Decydujemy również – w oparciu o analizę Twoich potrzeb – czy warto zainwestować czas w pozycjonowanie lokalne, czy też skuteczniejsze będzie pozycjonowanie na terenie całej Polski. Następnie skrupulatnie wdrażamy w życie poszczególne metody polegające na:

  • optymalizacji technicznej witryny: przejrzyste adresy url, większa szybkość ładowania się strony www, responsywność, mapa strony internetowej;
  • content marketing: a w nim teksty SEO na stronę, w tym opisy produktów i usług, opisy kategorii dla sklepu internetowego, profesjonalne teksty ofertowe, opisy o nas, a także artykuły publikowane w zewnętrznych portalach internetowych;
  • linkowanie zewnętrzne i wewnętrzne: polegające na budowaniu stabilnej i dobrze zaplanowanej struktury odnośników w obrębie strony oraz poza nią, w miejscach charakteryzujących się wysokim współczynnikiem Trust Flow i powiązanych tematycznie z branżą, w której działa Twoja firma.

Pozycjonowanie Żyrardów – korzyści dla Twojej strony

Pozycjonowanie stron Żyrardów przynosi firmom wiele mierzalnych korzyści. Przede wszystkim sprawia, że witryna zaczyna zajmować wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google. Dzięki temu szybciej i bardziej efektywnie zdobywa nowych klientów, tworząc z nimi więź, które z kolei przekładają się na wyższe wyniki sprzedaży.

Konsekwencją tych działań jest lepsza świadomości marki i jej umocnienie na konkurencyjnym rynku w danej branży.

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top