skip to Main Content

Pozycjonowanie stron internetowych Świdnik

Pozycjonowanie stron internetowych Świdnik

Strona internetowa to wizytówka Twojej firmy. W dzisiejszych czasach odgrywa ona istotną rolę w budowaniu wizerunku firmowego. Ważne jest więc, aby była ona widoczna na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Tylko w ten sposób jest ona w stanie przyciągać, utrzymywać klientów i zachęcać ich do zakupu przez witrynę.

Pozycjonowanie stron pozwala Ci te cele osiągnąć. Jest to metoda znacznie skuteczniejsza i tańsza od klasycznych form reklamy czy też działań płatnych w sieci, np. tych w mediach społecznościowych. Jej efekty utrzymują się długo i pomagają Twojej marce się rozwijać przez cały czas. Strona działa bowiem nie tylko w tygodniu, ale także w święta i w nocy – i również wtedy zdobywa dla Ciebie klientów.

Tworzymy i pozycjonujemy strony internetowe od 17 lat dla firm z różnych branżą. Nasza agencja SEO oferuje klientom:

 • pozycjonowanie lokalne: dla małych firm, które świadczą usługi w regionie;
 • klasyczne pozycjonowanie stron internetowych Świdnik: dla małych i średnich witryn oraz sklepów internetowych;
 • dobór słów kluczowych: w oparciu o profesjonalne narzędzia, takie jak Surfer SEO czy Senuto;
 • tworzenie wizytówki w Google Maps: do zbierania opinii klientów oraz budowania widoczności w mapach Google;
 • audyt SEO: dla lepszego stworzenia strategii działania, w oparciu o szczegółową analizę;
 • linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne: do uporządkowania struktury strony oraz zdobycia autorytetu w oczach algorytmów Google.

Pozycjonowanie stron www – co to jest?

Pozycjonowanie stron internetowych to zespół działań, metod, dzięki którym Twoja strona www poprawia swoją pozycję w organicznych wynikach wyszukiwania Google. Jest on skomplikowany i wymaga dużej wiedzy i zaangażowania. Najwięcej efektów przyniesie Ci współpraca z profesjonalną agencją SEO, która zna najnowsze trendy i sposoby działania algorytmów w internecie. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron od wielu lat – mamy ogromne doświadczenie w praktycznie każdej branży, wiemy więc, co będzie najlepsze dla Twojej firmy.

W ramach usług pozycjonowania zajmujemy się dokładną analizą użytkowników Twojej strony oraz analizą i monitorowaniem działań konkurencji. Swoją pracę rozpoczynamy od audytu SEO, dzięki któremu możemy dopasować usługi perfekcyjnie do Twoich potrzeb.

Pozycjonowanie Świdnik – przegląd usług

Działania związane z pozycjonowaniem stron mają sprawić, że strona zacznie spełniać wymagania wyszukiwarki Google, a tym samym podniesie swoją pozycję w SERP-ach. Pozycjonujemy małe, średnie i duże witryny. Zajmujemy się również optymalizacją sklepów internetowych, stron typu landing page oraz serwisów tematycznych.

Współpraca z profesjonalną agencją SEO daje Ci spokój i pewność osiągnięcia efektów pozycjonowania. Dopasujemy działania do Twojej branży, tak aby uzyskać jak najlepsze efekty dla Twojej strony internetowej – gwarantujemy pewne efekty w przeciągu kilku miesięcy od momentu ich wdrożenia.

Pozycjonowanie małych stron internetowych Świdnik

Niewielkie strony internetowe mają utrudnione działanie. Ich budżet na marketing jest niewielki a konkurencja ogromna. Aby zdobyć uwagę klientów w najbliższej okolicy i przekonać ich do zakupu, potrzebne są przemyślane działania. W naszej agencji dbamy o uwzględnienie potrzeb grupy docelowej, prawidłowo dobierając frazy kluczowe. Dbamy także o linkowanie w lokalnych serwisach, budując autorytet Twojej witryny.

Content marketing, czyli wartościowe treści

Wartościowe treści mają kluczowe znaczenie dla użytkowników. Pozycjonowanie stron www powinno skupiać się w pierwszej kolejności na budowaniu relacji z użytkownikami. I to właśnie zapewnia content marketing. Nasza agencja SEO zajmuje się tworzeniem ciekawych tekstów dla Twoich potencjalnych klientów. Odpowiadamy również za dobór słów kluczowych do intencji wyszukiwania. Wybieramy tylko te frazy, które mają realny wpływ na poprawę wyników Twojej strony w Google.

Reklama w wyszukiwarce Google

Strony internetowe, aby zaistnieć w sieci potrzebują również dobrze zaplanowanej strategii płatnej. Obecność strony www w płatnych wynikach wyszukiwania wpływa korzystnie na widoczność witryny w darmowych wyniakach Google. Dzieje się tak dlatego, że reklamy wpływają na zwiększenie ruchu w witrynie, pokazując robotom, że strona jest warta uwagi. Jednak byle jakie kampanie nie wystarczą. Potrzebna jest znajomość rynku oraz trików sprzedażowych, które namówią potencjalnego klienta do kliknięcia w reklamę i zakupu.

Techniczna optymalizacja strony www

Oferujemy pomoc techniczną dla Twojej witryny oraz zarządzanie stronami www naszych klientów. Wiemy, że pozycjonowanie stron bez prawidłowego przygotowania witryny nie przyniesie Ci satysfakcjonujących rezultatów. To kluczowy element SEO. Szybkość ładowania witryny oraz jej responsywność to tylko niektóre z czynników wpływających na pozycję strony w Google.

Dodatkowo istotne są:

 • czysty kod źródłowy;
 • prawidłowo wykonane przekierowania;
 • czytelne adresy url;
 • optymalizacja obrazków w witrynie;
 • stworzenie mapy strony.

Pozycjonowanie lokalne dla małych firm

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych polega na budowaniu widoczności stron w lokalnych wynikach wyszukiwania na frazy lokalne, związane z miastem, regionem, a nawet ulicą, np. w przypadku miast takich jak Warszawa. Jego celem jest zdobywanie klientów i bezpośredni wpływ na sprzedaż.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne opiera się na lokalnych frazach kluczowych, tworzeniu ciekawych treści na bloga firmowego, a także obecności firmy w lokalnych katalogach firmowych oraz posiadaniu wizytówki Google Moja Firma.

Usługa lokalnego pozycjonowania stron – dla jakich firm?

Lokalne pozycjonowanie stron najlepiej sprawdzi się dla firm działających na lokalnym rynku. Mamy tu na myśli niewielkie punkty usługowe, np. fryzjerów, a także małe sklepy internetowe. Kluczową rolę odgrywają tutaj urządzenia mobilne, gdyż to właśnie z nich korzystają klienci poszukujący usług w obrębie swojego miejsca zamieszkania.

Na czym polega pozycjonowanie sklepów internetowych?

Pozycjonowanie sklepów internetowych to skomplikowane działania, które skupiają się na budowaniu widoczności na wiele różnych fraz kluczowych. Duże znaczenie w pozycjonowaniu sklepów mają opisy produktów, kategorii oraz wpisy blogowe, budujące wizerunek marki.

Opisy produktów i kategorii

Sklepy internetowe często mają podobny asortyment. Aby się wyróżniać potrzebują optymalizacji opisów pod konkretne słowa kluczowe wraz z uwzględnieniem treści sprzedażowych. Powinny być unikalne, ciekawe i o odpowiedniej długości. Istotne są także nagłówki w treściach oraz linkowanie wewnętrzne.

Linkowanie na określone frazy

Jest niezwykle ważne w procesie pozycjonowania. Dobrze wykonane wpływa na widoczność witryny w Google. Strony internetowe mają bowiem swój autorytet, o którym świadczą wartościowe linki. Im jest ich więcej, tym lepiej. Należy jednak uważać, aby pochodziły one ze stron wysokiej jakości – bez spamu i z wysokim współczynnikiem Domain Rank.

Pozycjonowanie stron internetowych – korzyści dla firm

Pozycjonowanie Świdnik w Google przynosi firmom wiele korzyści. Jest ono skuteczną reklamą, pozwalająca na zdobywanie i przyciąganie nowych klientów.

Wysoka pozycja strony w wyszukiwarce Google

Strona www, która wyświetla się w pierwszej dziesiątce organicznych wyników w Google przyciąga użytkowników i zwiększa konwersję. Dzięki temu umacniasz swój wizerunek firmowy.

Możliwość dotarcia do większej ilości klientów

Posiadając własny biznes, chcesz dotrzeć do jak największej ilości klientów. Pozycjonowanie stron internetowych w Google Ci to umożliwia. Wyświetlanie witryny na pierwszej stronie wyników sprawia, że ludzie odwiedzają witrynę, a rozpoznawalność Twojej marki się zwiększa.

Wyróżnienie się wśród konkurencji

Wyróżnienie strony internetowej w Twojej branży pozwala na zdobycie zaufania oraz sympatii większej ilości klientów. A to duży krok do zdobycia przewagi w sieci i wygranej z konkurencją.

Wyższe wyniki ze sprzedaży

Wyszukiwane słowa kluczowe przekładają się na wyższe zainteresowanie usługami, a to z kolei wpływa na poprawę wyników ze sprzedaży. Internauci coraz częściej bowiem finalizują swoje zakupy w internecie. Dobre SEO i usługi pozycjonowania stron przekładają się bezpośrednio na zyski, pozwalając firmom się rozwijać w branży.

Pierwsze efekty z pozycjonowania – kiedy możesz się ich spodziewać?

Nie da się jednoznacznie określić czasu, po którym Twoja witryna zacznie poprawiać swoje wyniki w Google. Najczęściej jednak efekty z pozycjonowania stron widoczne są już po kilku miesiącach – w zależności od branży.

Każdy biznes cechuje się inną konkurencyjnością i preferencjami użytkowników. Warto jednak wiedzieć, że na niszowe frazy czas pozycjonowania wynosi czasem nawet kilka tygodni. Po tym okresie witryna wbija się do TOP10 Google i efektywniej zdobywa klientów.

Klasyczne strony internetowe

Pozycjonowanie zwykłej strony w Google zajmuje kilka miesięcy. Pierwszych efektów możesz spodziewać się już pod około 2-3 miesiącach, kiedy wyszukiwarka zauważy zmiany w witrynie.

Pozycjonowanie strony sklepu internetowego

Czas pozycjonowania sklepu jest dłuższy i zajmuje zwykle około 6 miesięcy. Wtedy zobaczysz poprawę pozycji. Jednak ostateczny efekt pozycjonowania pojawi się dopiero po około roku regularnych działań związanych z SEO.

Profesjonalna agencja SEO – skontaktuj się z nami!

Jesteś zainteresowany profesjonalnym pozycjonowaniem stron? Nie wiesz, które usługi będą dla Ciebie odpowiednie? Wyślij do nas zapytanie na formularzu kontaktowym lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Serdecznie zapraszamy. Sprawdź co mamy do zaoferowania dla Twojej firmy.

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top