skip to Main Content

Pozycjonowanie stron internetowych Lębork

Pozycjonowanie stron internetowych Lębork

Szukasz firmy, która w skuteczny sposób poprawi widoczność Twojej strony w Google? Nasza agencja SEO zajmuje się tym od 17 lat. Pozycjonowanie stron mamy w małym palcu, posiadając doświadczenie wśród wielu branż, takich jak branża prawnicza czy beauty. Pozycjonujemy strony internetowe Lębork, a także te w okolicznych miastach.

Zaprojektujemy i wypromujemy Twoją stronę internetową. Przeprowadzimy szczegółową analizę grupy docelowej oraz dobierzemy prawidłowe słowa kluczowe ze względu na intencję wyszukiwania.

Wiemy, co działa w tej branży. Strony internetowe naszych klientów zajmują wysokie pozycje w wyszukiwarce, wyświetlając się w TOP10, a nawet TOP3 wyników wyszukiwania.

Strony internetowe – usługi dla firm

W dzisiejszych czasach piękne strony internetowe nie sprzedają. Aby faktycznie przyciągały one klientów, potrzebna jest ich dokładna analiza oraz dostosowanie ich działań do preferencji i nawyków klientów. Marketing internetowy powinien więc uwzględniać nie tylko budowę strony i wdrożenie na niej dodatkowych funkcjonalności, ale także jej skuteczną reklamę. W końcu to promocja biznesu jest kluczem do osiągnięcia sukcesu w tej dziedzinie.

Nasza doświadczona agencja interaktywna zajmuje się nie tylko projektowaniem stron internetowych, ale także ich skutecznym pozycjonowaniem w internecie. Wśród naszych usług znajdziesz także przeprowadzenie profesjonalnego audytu SEO oraz wdrożenie i monitorowanie kampanii płatnych w Google.

Dzięki tak szerokiemu podejściu możemy zapewnić, że pozycjonowanie stron internetowych Lębork wpłynie nie tylko na widoczność strony w sieci, ale także na zwiększenie przychodów ze sprzedaży w firmie.

Pozycjonowanie Lębork – dlaczego warto?

Korzyści płynące z pozycjonowania stron są ogromne. Budowanie widoczności stron www Lębork wpływa na zwiększenie ruchu w witrynie oraz budowanie unikalnego wizerunku. Agencja SEO, która w profesjonalny sposób zajmuje się pozycjonowaniem, daje Ci pewność, że dzięki tym kompleksowym działaniom szybko zbudujesz sobie pozycję lidera w branży.

Zdobywanie nowych klientów

Strona internetowa to Twoja wizytówka. Ona pomaga Ci sprzedawać, budować relacje z klientami i pokazywać osobowość Twojej marki. Jest dostępna dla odbiorców 24/7 – cały czas wpływa wiec na wizerunek Twojej firmy. Internauci odwiedzają ją i wielu z nich zostaje, kupując produkty i usługi. A potem wraca, aby ponownie dokonać zakupu.

Posiadanie sprzedażowej i dobrze wypozycjonowanej witryny wspiera Cię więc w poszerzaniu zasięgów i budowaniu lokalnej grupy odbiorców.

Zwiększenie ruchu na stronie internetowej

Wyświetlanie się na najwyższych pozycjach w Google powoduje, że internauci częściej wchodzą na stronę. Badania pokazują, że najwięcej kliknięć przypisywanych jest do pierwszych trzech wyników wyszukiwania. Działa to nie tylko w przypadku stron. Również sklepy internetowe w ten sposób są w stanie zdobywać potencjalnych klientów i przyciągać ich do swojej strony internetowej, np. przez bloga czy opisy produktów.

Wyróżnienie się na tle konkurencji

Konkurencja w Twojej branży jest niezwykle silna i cały czas szuka sposobów, aby się wybić. Pozycjonowanie stron www przeprowadzone w odpowiedni sposób pozwala na wyróżnienie Twojej strony na rynku, a tym samym stworzenie mocnego wizerunku, który przyciągnie do Twojej firmy jeszcze więcej odbiorców.

Czym jest pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie stron internetowych (z ang. search engine optimization) to działania, dzięki którym strony www osiągają wysokie pozycje na wybrane słowa kluczowe w wynikach wyszukiwania Google. Polegają na dostosowaniu strony www do wymagań algorytmów w wyszukiwarkach. Obecnie tych wymagań jest już ponad 200 – jest więc nad czym pracować.

Skuteczne pozycjonowanie uwzględnia wiele aspektów dotyczących stron internetowych. Wymaga posiadania olbrzymiej wiedzy i doświadczenia w działaniach w internecie. Każda branża bowiem charakteryzuje się czymś innym, wymagając tym samym indywidualnego podejścia.

W naszej agencji pozycjonowanie stron internetowych Lębork przeprowadzamy w sposób kompleksowy, uwzględniając potrzeby klientów, analizując działania konkurencji oraz możliwości Twojego biznesu.

Pozycjonowanie stron internetowych – przegląd usług

Aby wypozycjonować stronę www konieczne jest podjęcie szczegółowych i regularnie prowadzonych działań. Tylko tak kompleksowe podejście zapewnia Twojej firmie osiągnięcie satysfakcjonujących wyników. Dbamy o SEO Twojej strony w taki sposób, aby w odpowiednim czasie zdobyła ona wysokie miejsca w organicznych, czyli darmowych wynikach wyszukiwania.

Content marketing

Wartościowe treści widoczne w wyszukiwarce znacząco wpływają na rozwój strony i ruch w jej obrębie. Są odpowiedzią na potrzeby i wątpliwości klientów. Muszą być jednak zoptymalizowane pod odpowiednio wybrane słowa kluczowe:

 • z długiego ogona;
 • lokalne, na frazy związane z miastem;
 • brandowe, związane z konkretną marką;
 • ogólne.

Optymalizacja techniczna witryny

Wysoka pozycja strony w organicznych wynikach wyszukiwania zależy również od prawidłowo wykonanej optymalizacji technicznej. Strony www oraz sklepy internetowe muszą być projektowane zgodnie z wymogami wyszukiwarek. Muszą szybko się ładować oraz być responsywne, czyli dostosowywać się do ekranu urządzenia, na którym są one wyświetlane.

Agencja SEO w ramach optymalizacji dba również o:

 • czytelne adresy url Twojej strony: bez przypadkowych znaków i zawierające frazy kluczowe;
 • czysty kod źródłowy strony internetowej;
 • wygenerowanie mapy witryny;
 • stworzenie prawidłowych przekierowań w obrębie strony www.

Teksty SEO

Skuteczne pozycjonowanie to głównie treści. Nie mogą to być jednak zwykłe teksty publikowane na Twojej stronie. Konieczna jest prawidłowa optymalizacja.

Nasza agencja SEO tworzy dla swoich klientów:

 • opisy produktów;
 • teksty na stronę ofertową;
 • opisy kategorii;
 • teksty SEO publikowane na zewnętrznych portalach.

Linkowanie zewnętrzne

Aby witryna zdobyła wysokie pozycje w wyszukiwarce, musi uzyskać wysoką ocenę od Google. Jej wiarygodność określa się na podstawie ilości odnośników prowadzących na stronę.

Dbamy o wyszukiwania mocnych odnośników dla Twojej strony internetowej, biorąc pod uwagę autorytet danej witryny w internecie. Kluczowe jest dla nas także różnicowanie linków, muszą one bowiem wyglądać naturalnie dla Google.

Pozycjonowanie lokalne Lębork – szczególny typ pozycjonowania strony www

Pozycjonowanie lokalne dawniej dotyczyło tylko urządzeń mobilnych. Dzisiaj ważne jest również w wynikach wyszukiwania widocznych na komputerach stacjonarnych. Opiera się na budowaniu widoczności strony na lokalnym rynku na lokalne frazy kluczowe.

Najlepiej sprawdzi się w przypadku małych firm, które sprzedają swoje produkty lub usługi w sposób stacjonarny. Konieczna jest wówczas wizytówka firmy – nie tylko w postaci strony – ale także poprzez utworzenie wizytówki w Google Moja Firma. To dzięki niej marka może ułatwiać klientom kontakt z przedsiębiorstwem i przekazywać szczegóły dotyczące lokalizacji.

Reklamy płatne a pozycjonowanie Lębork

Skuteczne uzupełnienie pozycjonowania stron stanowią reklamy płatne w wyszukiwarce Google oraz mediach społecznościowych. Ich celem jest namówienie odbiorców do zamówienia określonego produktu, a także wykreowanie wizerunku firmowego – na określone słowa czy obrazy. Zaletą reklam płatnych jest ich błyskawiczne działanie: pozwalają one na zdobycie klienta w zaledwie kilka sekund od momentu ich uruchomienia.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces różniący się nieco od klasycznego pozycjonowania strony www. Sklepy internetowe charakteryzują się bowiem dużo większą ilością treści oraz fraz, na które wyświetlają się w wyszukiwarce. Kod źródłowy sklepu jest również dużo bardziej skomplikowany.

Budowanie widoczności sklepu wymaga więc większego zaangażowania agencji. Kluczową rolę odgrywa tutaj pierwszy etap, dotyczący dokładnej analizy sklepu pod kątem jego użyteczności – technicznej oraz warstwy tekstowej. W tym miejscu konieczne jest ustalenie strategii działania, która przyczyni się do wyświetlania się strony sklepu na wysokich miejscach w wyszukiwarce Google.

Ważne są także treści, w tym opisy produktowe, kategorii oraz artykuły blogowe. To one pozwalają sklepom na obecność w TOP10 wyszukiwarki na, np. frazy kluczowe z długiego ogona. Opisy produktowe nie tylko świetnie pozycjonują. Ich rolą jest także sprzedaż, powinny być więc napisane zgodnie z zasadami obowiązującymi w języku korzyści.

Agencja SEO – dlaczego warto z nią współpracować?

Posiadamy 17 lat doświadczenia w pozycjonowaniu stron internetowych. Korzystamy tylko ze sprawdzonych i profesjonalnych narzędzi – do analizy słów kluczowych, do linkowania zewnętrznego czy analizy konkurencji. Dodatkowo monitorujemy zmiany pozycji Twojej strony, a także wszystkie działania, które wdrażamy w ramach współpracy z Twoją firmą. Jednocześnie posiadamy elastyczne pakiety cenowe, które dopasowane są dla przedsiębiorstw działających w różnych branżach i z różnymi potrzebami biznesowymi.

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top