skip to Main Content

Pozycjonowanie Kraków. Dlaczego warto pozycjonować stronę internetową?

Pozycjonowanie stron internetowych jest jednym z podstawowych działań, jakie wiążą się z marketingiem internetowym. Jego zadaniem jest oczywiście zwiększenie widoczności danej witryny w wyszukiwarce Google.

Dlaczego warto zdecydować się na usługi naszej agencji SEO? Kraków to miasto pełne możliwości, a co za tym idzie – również konkurencji. Bez odpowiedniego marketingu internetowego wielu przedsiębiorcom ciężko jest osiągnąć sukces w swojej branży. Dzięki pozycjonowaniu, strony WWW wyświetlają się możliwie najwyżej w wynikach wyszukiwania na konkretne słowa kluczowe. Jak można się domyślić – wzmożony ruch przekłada się na większe zyski.

To właśnie dlatego zarówno firmy z Krakowa, jak i w całej Polsce, decydują na naszą ofertę pozycjonowania. Cechują nas jasne zasady współpracy i skuteczne pozycjonowanie stron. Kraków jest miejscowością, w której, aby osiągnąć sukces na rynku lokalnym i przyciągnąć do siebie nowych klientów, najlepiej jest zainwestować w pozycjonowanie firmy.

 

Pozycjonowanie stron WWW – na czym w zasadzie polega?

Jeśli na co dzień niewiele masz wspólnego z marketingiem internetowym, z pewnością możesz zastanawiać się, dlaczego w zasadzie warto zainwestować w pozycjonowanie stron internetowych. Przede wszystkim musisz wiedzieć, że wynika to ze stałego wzrostu popularności Internetu – obecnie większość osób korzysta z wyszukiwarki Google.

Ciężko jest także nie zauważyć, że klienci coraz częściej przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z usług danej firmy lub zakupieniu jej produktów, szukają informacji na temat firmy w Internecie. Choć brak własnej strony internetowej jest kompletnym błędem, to samo posiadanie jej, jeśli nie będzie odpowiednio zoptymalizowana, także niewiele pomoże. Zdarza się bowiem, że użytkownicy jeszcze nie wiedzą, czy na pewno chcą skorzystać z oferty, jaką Twoja firma może im zaproponować. Zadaniem Twojej strony WWW jest więc pomoc klientom w podjęciu decyzji – najłatwiej jest to uczynić, inwestując w pozycjonowanie strony. Dzięki pozycjonowaniu, użytkownicy z łatwością natrafią na Twoją witrynę – od skorzystania z oferty będzie ich dzielił wtedy zaledwie jeden krok.

Pozycjonowanie stron Kraków. Dlaczego akurat my?

Nasza agencja SEO pomoże Ci zwiększyć widoczność strony internetowej – doskonale wiemy, że na rynku lokalnym często panuje bardzo duża konkurencja, przez którą ciężko jest trafić do potencjalnych klientów. Z tego względu, jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, możesz liczyć nie tylko na w pełni zadowalające Cię efekty pozycjonowania, ale również bezpłatną wycenę. Dzięki niej będziesz mógł podjąć decyzję, czy zależy Ci na osiągnięciu najwyższych pozycji w Google, zyskując tym samym szacunek i poważanie klientów, czy jednak preferujesz własnoręczną walkę o każdego klienta. Ten jednak, jeśli zrezygnujesz z pozycjonowania, może przejść obok Twojej firmy, nie wiedząc nawet o jej istnieniu.

Czy jest lepszy sposób na pozyskanie nowych klientów?

Pozycjonowanie stron jest nie tylko najtańszym, ale również najskuteczniejszym sposobem reklamy. Warto jednak abyś zdawał sobie sprawę z tego, jak złożony jest proces pozycjonowania stron WWW. Składa się na niego wiele różnych działań – zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz witryny.

Wszystko to ma na celu wyróżnienie Twojej strony internetowej na tle konkurencji. Istotny jest zatem odpowiedni marketing internetowy, który wzniesie Twoją witrynę na wyższą pozycję w wynikach Google.

Pozycjonowanie stron – czy możesz zająć się tym samodzielnie?

Część osób, które chciałyby oszczędzić na usłudze pozycjonowania stron, zastanawia się, czy możliwa jest samodzielna optymalizacja witryny.

Choć nikt nie może zabronić Ci próbować, to musisz zdawać sobie sprawę z tego, że bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, Twoje próby mogą osiągnąć zupełnie przeciwny skutek, przez co Twoja witryna, zamiast wyświetlać się wyżej w wyszukiwarce Google, stanie się jeszcze mniej widoczna. Dobrze jest więc pozycjonowanie strony zostawić specjalistom, którzy doskonale znają się na swojej pracy i wiedzą, jak za pomocą tego procesu mogą umożliwić Ci trafienie z ofertą do szerokiego grona odbiorców.

Reasumując, nieznajomość zasad pozycjonowania może doprowadzić Twoją witrynę do utraty dotychczasowej pozycji w wynikach Google, a naprawienie takiego błędu może być niezwykle czasochłonne.

Co więcej, pamiętaj, że pozycjonowanie stron jest procesem, który skupia się nie tylko na ciągłości działań, ale również stałej kontroli efektów. Jeśli nie posiadasz odpowiedniego doświadczenia, ciężko będzie Ci dokonać trafnej analizy. Wzorowanie się na innych także niewiele Ci pomoże, każda strona jest inna i wymaga indywidualnego podejścia oraz odpowiedniej strategii.

Samodzielnie pozycjonowanie stron nie jest więc dobrym pomysłem – powierz to zadanie naszej agencji SEO, a sam zajmij się dbaniem o dobrą markę i zyskuj tym samym zaufanie klientów. Całą resztą zajmiemy się my.

Pozycjonowanie stron Kraków. Jaki jest cel takiego działania?

Głównym celem, jaki przyświeca pozycjonowaniu stron, jest podniesienie rankingu danej witryny w wynikach wyszukiwania Google, tak aby wyświetlała się ona możliwie najwyżej. To z kolei przełoży się na zauważalny wzrost ruchu na stronie.

Witryna powinna być tak zoptymalizowana, aby spełniała wymagania wyszukiwarki. Tych z kolei wcale nie brakuje – szacuje się, że za ogólną ocenę witryny odpowiedzialne są algorytmy Google, które to z kolei w swoich kryteriach mają około 200 różnych czynników wpływających na to, jak wysoko w wynikach wyświetla się dana strona.

Pozycjonowanie stron internetowych – jak wygląda dobrze zoptymalizowana strona?

Powinieneś wiedzieć, że optymalizacja strony ma kilka ważnych celów. Mowa tutaj przede wszystkim o:

 • podwyższeniu autorytetu witryny internetowej,
 • zaoferowaniu odpowiedzi na pytania zadane wyszukiwarce Google,
 • stworzeniu wartościowych treści,
 • wyeliminowaniu rzeczy, które negatywnie wpływają na autorytet danej strony.

Dobrze przeprowadzone na Twojej stronie działania pozytywnie wpłyną na pozycję witryny w wynikach Google.

Pozycjonowanie osiągnie swój cel, kiedy strona będzie w stanie udzielić najlepszej odpowiedzi na pytanie, które zadane zostało w wyszukiwarce. To właśnie trafna i najlepsza odpowiedź odgrywa tutaj kluczową rolę.

Pozycjonowanie stron WWW w Krakowie – jak możemy Ci pomóc?

Współpracując z naszą agencją SEO, możesz mieć pewność, że wszystkie prace na stronie przeprowadzone zostaną z należytą dokładnością.

W pierwszej kolejności decydujemy się na audyt SEO, czyli analizę Twojej strony internetowej, która uwzględnia parametry mające bezpośredni oraz pośredni wpływ na samo pozycjonowanie.

Kraków jest miejscem, w którym nas znajdziesz – skontaktuj się już dziś w celu przedstawienia oferty.

Audyt SEO – co warto o nim wiedzieć?

Okazuje się, że audyt SEO jest doskonałym sposobem, który pozwala sprawdzić parametry strony internetowej. Warto go przeprowadzić nie tylko wtedy, gdy strona jest zupełnie nowa, ale również w przypadku, jeśli nigdy wcześniej nie była promowana.

Jakie korzyści płyną z wykonania audytu SEO?

Pozycjonowanie zawsze powinno zacząć się od analizy – najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się możliwie najwięcej na temat danej strony internetowej, jest wykonanie audytu SEO.

Kraków jest bardzo dużym miastem, w którym panuje równie duża konkurencja. Jeśli prowadzisz biznes w tym mieście i chcesz osiągnąć sukces w swojej branży na rynku lokalnym, koniecznie musisz zainteresować się współpracą z agencją SEO, która rozpoczynając pozycjonowanie Twojej strony, zacznie od wykonania audytu. Na jakie korzyści możesz liczyć?

 • Przeanalizowanie aktualnej kondycji Twojej witryny.
 • Wskazanie kilku najistotniejszych obszarów optymalizacji, czyli m.in. analiza:
  • słów kluczowych oraz treści,
  • dostępności zarówno dla użytkowników, jak i robotów Google,
  • optymalizacji mobilnej,
  • szybkości ładowania witryny,
  • linkowania,
  • widoczności w Google Maps oraz mediach społecznościowych.
 • Weryfikacja strony po przebudowie.
 • Analiza na tle konkurencji.

SEO on-site i SEO off-site

Zanim dowiedziesz się, co oznaczają te dwie brzmiące nieco tajemniczo określenia, to warto, abyś przypomniał sobie, czym w ogóle jest SEO. Otóż termin ten oznacza nic innego, aniżeli Search Engine Optimization, czyli optymalizację pod wyszukiwarki internetowe.

Działania SEO są tymi wszystkimi działaniami i procesami, które mają na celu doprowadzić witrynę do tego, aby osiągnęła możliwie najwyższą pozycję w wynikach w wyszukiwarce. Jak możesz się domyślić – zakres działań pozycjonowania jest bardzo szeroki i obejmuje on nie tylko działania, które związane są z treścią stroną, strukturą czy kodem, ale również z otoczeniem.

Chcąc odpowiednio wypozycjonować stronę internetową, należy pamiętać również o mediach społecznościowych, które odgrywają niezwykle ważną rolę w tym procesie.

SEO on-site – co warto wiedzieć?

SEO on-site to wszystkie te działania, które wykonuje się w celu pozycjonowania w obrębie samej witryny. Mowa tutaj przede wszystkim o tworzeniu treści, które będą przyjazne zarówno dla robotów Google, jak i użytkowników, którzy zdecydują się odwiedzić stronę. Warto zadbać o to, aby znalazły się w nich właściwie wybrane słowa kluczowe.

To jednak nie wszystko, jeśli chodzi o działania SEO on-site. Należy pamiętać również o zadbaniu o odpowiednią szybkość ładowania witryny, a także dopracowanie struktury strony. Nie można zapomnieć także o przyjaznym adresie oraz linkowaniu wewnętrznym.

Warty zapamiętania jest z pewnością fakt, że na wszystkie działania, które związane są z SEO on-site mamy stuprocentowy wpływ. Nie wiemy natomiast, jak zostaną one odebrane przez roboty Google.

Nasza agencja SEO, widząc, że dane działania nie przynoszą oczekiwanego skutku, odpowiednio je modyfikuje, aby wyżej wspomnianą skuteczność poprawić.

SEO off-site – czym jest?

SEO off-site okazuje się być nieco bardziej skomplikowanym pojęciem – mowa tutaj nie tylko o definicji, ale również o zastosowaniu go w praktyce. Obejmuje ono bowiem wszelkie te działania, które wpływają na optymalizację, ale których nie da się wykonać w ramach samej witryny.

Mowa w tym przypadku m.in. o linkowaniu zewnętrznym. Choć nic nie stoi na przeszkodzie, aby nad nim popracować, umieszczając linki do witryn na wartościowych portalach, blogach, serwisach społecznościowych, czy nawet zlecając artykuły sponsorowane, to jednak nie zawsze możemy mieć nad nim pełną kontrolę.

Innym przykładem SEO off-site są działania powiązane z mediami społecznościowymi – odpowiednie pozycjonowanie nie byłoby możliwe, gdyby pominąć wszystkie te czynniki, które dzieją się obok witryny. Choć pozornie mogą się one wydawać niezwiązane z pozycjonowaniem, to jednak okazują się mieć na nie bardzo duży wpływ.

Pozycjonowanie stron Kraków. Oferujemy kompleksowe działania

Współpracując z nami, masz pewność, że cała usługa zostanie wykonana kompleksowo – możemy pochwalić się nie tylko wieloletnim doświadczeniem, ale również wysoką skutecznością w zakresie pozycjonowania lokalnego. Oferujemy pomoc na każdym etapie – jesteśmy otwarci zarówno na tych, którzy dopiero zaczynają pracę nad swoją marką, a także tych, chcących dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Skontaktuj się z nami w celu udzielenia odpowiedzi na pytania – chętnie pokażemy Ci, dlaczego warto pozycjonować stronę internetową.

Pozycjonowanie lokalne – czym jest?

Jeśli prowadzisz firmę, która działa na terenie danego miasta, to szczególnie powinieneś zainteresować się tym, czym jest pozycjonowanie stron w Krakowie, czyli na lokalnym rynku.

Lokalne pozycjonowanie stron – Kraków. Doskonały sposób na zwiększenie liczby klientów

Kiedy poszukujesz danej informacji w wyszukiwarce, wyniki mogą mieć charakter ogólny lub lokalny. Zapytania lokalne to takie, które związane są z danym miastem – przykładem może być tutaj fraza „dentysta Kraków” lub „pozycjonowanie Kraków”.

Tego typu zapytania nawiązujące do lokalizacji wyszukiwarki, oznaczają, że użytkownik oczekuje sugestii dotyczącej danej firmy lub też konkretnej listy wyników, która oparta będzie na lokalizacji. Pozycjonowanie lokalne jest niezwykle ważne – niezależnie od tego, czy jest to pozycjonowanie sklepów internetowych czy zwykłych stron firmowych.

Pozycjonowanie stron internetowych Kraków. Zwiększ swoją widoczność w Mapach Google

Wyszukiwarka Google wyświetla nie tylko wyniki, które są w postaci zwykłych odnośników i opisów stron www, ale również jako te w Google Maps. Zajmując się pozycjonowaniem stron internetowych dbamy również o odpowiednie wyświetlanie się Twojej firmy w wynikach.

Aby jednak w ogóle możliwe było wyświetlanie jej w tym miejscu, musisz zacząć od stworzenia strony Google Moja Firma. Musisz jednak pamiętać, że optymalizacja wizytówki Google będzie lepsza, jeśli zadbasz również o jakość swojej marki. Duże znacznie mają opinie klientów – jeśli chcesz być wśród tych firm z Krakowa, które cieszą się poważaniem, warto abyś zadbał nie tylko o skuteczne pozycjonowanie stron, ale także opinie zadowolonych użytkowników.

Założenie Google Moja Firma, to ważny krok, który ma bardzo duży wpływ na pozycjonowanie lokalne.

Jak się okazuje, nie wystarczy jedynie dobry content marketing, właściwie dobrane słowa kluczowe, czy trafna analiza konkurencji – skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych i stron to znacznie bardziej złożony proces niż mogłoby Ci się wydawać.

Pozycjonowanie stron w Krakowie – zajmiemy się tym za Ciebie

W naszej codziennej pracy szczególnie ceniny sobie przejrzystą współpracę. Oferujemy kompleksową pomoc z zakresu pozycjonowania, z której skorzystają nie tylko sklepy internetowe, ale również strony firmowe.

Optymalizacja współczynnika konwersji to złożony proces, z którym niedoświadczona osoba nie poradzi sobie samodzielnie. Skorzystanie z naszej pomocy jest więc krokiem w stronę osiągnięcia sukcesu w swojej branży.

Często zadawane pytania:

Ile kosztuje pozycjonowanie stron?

Koszt takiej usługi zależny jest przede wszystkim od rodzaju działań, jakie mają zostać wykonane na stronie, a także oczekiwanego efektu naszego klienta. Zwykle widełki zaczynają się od kilkuset złotych, a kończą na kilku tysiącach.

Jak długo trzeba czekać na optymalizację strony?

Wbrew temu, co wielu myśli, pozycjonowanie jest procesem, który trwa od kilku do kilkunastu miesięcy.

Czy podczas współpracy będę mógł uzyskać informację na temat efektów prac?

Ze swoimi klientami utrzymujemy stały kontakt – na bieżąco informujemy o postępach, a także przygotowujemy raporty i wyjaśniamy zamiany, jakie nastąpiły.

 

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top