skip to Main Content

Na czym polega lokalne pozycjonowanie Sochaczew i dlaczego go potrzebujesz?

Jeśli jesteś małą lub średnią firmą, która obsługuje klientów w konkretnej lokalizacji, takiej jak miasto lub miejscowość, ważne jest, aby Twoja strona pojawiała się w lokalnych wynikach wyszukiwania dla oferowanych przez Ciebie usług.

Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych

Potencjalni klienci podczas wyszukiwania często podają „kwalifikatory geograficzne”, takie jak miasto, w którym potrzebują danej usługi. Google wyłapuje również geolokalizację miejsca, z którego pochodzi wyszukiwanie, i na tej podstawie podaje wyniki. Kwalifikatory geograficzne mogą również obejmować kody pocztowe, województwa i wyszukiwania „blisko mnie”.

Pozycjonowanie stron internetowych w Twojej okolicy

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych to usługa, którą możemy zapewnić, aby Twoja firma pojawiała się wysoko w Google, gdy potencjalni klienci szukają usług oferowanych przez Ciebie w Twojej lokalizacji.

DLACZEGO POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH SOCHACZEW JEST WAŻNE I DLACZEGO MA ZNACZENIE?

Pozycjonowanie lokalne jest niezwykle ważne, jeśli zależy Ci na tym, aby nowi klienci znaleźli Twoją firmę w Internecie. Jeśli nie pojawiasz się wysoko w wynikach wyszukiwania, to potencjalnie tracisz wiele możliwości biznesowych. To powinno mieć znaczenie, jeśli chcesz, aby liczba zapytań rosła.

JAKIE SĄ KORZYŚCI?

Lokalne pozycjonowanie przynosi wiele korzyści, w tym

Poprawa widoczności online Twoich usług i biznesu w Google.

Lepsza widoczność w lokalnych wynikach wyszukiwania oznacza większy ruch na Twojej stronie internetowej.

Większy ruch na stronie wygeneruje więcej zapytań, e-maili i telefonów, co przełoży się na większą sprzedaż.

Poprawa lokalnego pozycjonowania stron może zaowocować pojawieniem się w pierwszej trójce wyników wyszukiwania w Mapach Google.

JAK POPRAWIĆ LOKALNE SEO DLA TWOJEJ FIRMY

Poprawa lokalnego SEO to ciężka praca i jest wiele rzeczy do rozważenia, z których wszystkie mogą mieć ogromny wpływ na ogólny sukces strategii lokalnego SEO. Jednak jeśli zostanie ona zastosowana prawidłowo, może znacząco zwiększyć sprzedaż i przychody firmy.

AGENCJA SEO PRZEPROWADZI AUDYT STRONY

Pierwszym krokiem do udanej strategii lokalnego SEO jest przeprowadzenie pełnego audytu i przeglądu witryny internetowej firmy oraz jej funkcjonowania. Audyt zapewni przegląd istniejących pozycji w rankingu organicznym, szacowanego ruchu oraz backlinków (innych stron internetowych linkujących do Twojej). Sprawdzimy również, czy Moja Firma Google jest zoptymalizowana.

POPRAWA TREŚCI NA STRONIE – POZYCJONOWANIE STRON SOCHACZEW

Wiele stron internetowych dla firm lokalnych jest „uboga w treść” i nie posiada odpowiednio zoptymalizowanej zawartości. Bez nich nie da się osiągnąć pozycji w Google, dlatego tak ważne jest posiadanie osobnych stron dla każdej z kluczowych usług.

OPTYMALIZACJA STRON – TREŚĆ

Założenie bloga i regularne pisanie artykułów prezentujących Twoją wiedzę pomoże zbudować zaufanie w Twojej branży. Jeśli Twoja firma działa w wielu miastach, Twoja witryna może mieć unikalne strony docelowe, które będą skierowane do każdej z tych lokalizacji, co pomoże zwiększyć liczbę zapytań i sprzedaż.

ANALIZA WYSZUKIWANIA

Ważnym krokiem jest znalezienie odpowiednich wyszukiwań i słów kluczowych, na które Twoja witryna ma być pozycjonowana w Google, a które bezpośrednio przyniosą więcej docelowego ruchu na Twoją stronę. Nie ma sensu ciężko pracować nad pozycjonowaniem witryny dla wyszukiwania, którego nikt nie używa ani nie szuka.

Narzędzia do pozycjonowania stron internetowych

Używając oprogramowania SEO, takiego jak ahrefs, oraz prowadząc badania bezpośrednio w Google, możemy znaleźć najbardziej opłacalne słowa kluczowe dla Twojej firmy, a następnie włączyć je do ogólnej kampanii lokalnego SEO. Możemy również dodać te słowa kluczowe do naszego oprogramowania śledzącego rankingi, aby monitorować postępy i poprawę pozycji w rankingu.

KORZYSTANIE Z OZNACZEŃ SCHEMATU LOKALNEGO BIZNESU

Istnieje specjalny rodzaj kodu znaczników, który można dodać do witryny, aby ułatwić wyszukiwarkom identyfikację rodzaju firmy lub organizacji. Kod ten może zawierać takie elementy, jak rodzaj lokalnego przedsiębiorstwa, logo, telefon, nazwę, opis, godziny otwarcia, adres URL strony internetowej, adres i inne.

SOCHACZEW POZYCJONOWANIE LOKALNE – ZNACZNIKI

Taki znacznik strukturalny może mieć duże znaczenie dla lokalnego SEO i powinien zostać dodany do witryny na ważnych stronach, takich jak strona główna i strona kontaktowa. Po dodaniu można przetestować schemat w narzędziu do testowania danych strukturalnych Google.

WITRYNA PRZYJAZNA DLA URZĄDZEŃ MOBILNYCH I ZOPTYMALIZOWANA POD KĄTEM SZYBKOŚCI DZIAŁANIA

Czy Twoja witryna jest przyjazna dla urządzeń mobilnych? Czy reaguje i zmienia rozmiar w zależności od przeglądarki, na której jest przeglądana? Jeśli nie, to już tracisz potencjalnych klientów. Jeśli Twoja strona nie jest responsywna i szybka, współczynnik odrzuceń będzie bardzo wysoki, jeśli klienci będą ją przeglądać na urządzeniach mobilnych.

Obecnie Google indeksuje strony w wynikach wyszukiwania na podstawie wersji mobilnej witryny (indeksowanie mobile first). Skorzystaj z usługi pozycjonowania, by Twoje strony internetowe lepiej się pozycjonowały.

CYTATY FIRM LOKALNYCH I SPÓJNE DANE NAP – MARKETING INTERNETOWY

Jednym z pierwszych kroków w każdej kampanii budowania linków lokalnych jest tworzenie cytowań dla Twojej firmy i zapewnienie spójności istniejących cytowań. Cytowanie to wzmianka o firmie w Internecie, często w lokalnym katalogu stron. Cytowanie może zawierać nazwę, adres, numer telefonu, opis działalności, logo i linki do mediów społecznościowych (dane NAP).

Możemy zbudować wysokiej jakości cytaty dla Twojej firmy i zapewnić ich indeksację w Google (dzięki czemu są one widoczne w wynikach wyszukiwania i faktycznie liczą się w Twojej kampanii lokalnego SEO). Jest to sygnał dla Google, że Twoja strona jest wiarygodna i można jej zaufać.

W ramach procesu budowania cytowań przeprowadzamy również audyt cytowań. Twoja firma mogła w przeszłości zmienić siedzibę i lokalizację. Klienci mogą nawet odwiedzać stary adres. Niezwykle ważne jest, aby dane NAP były spójne.

GOOGLE MY BUSINESS I OPINIE ONLINE

Zaskakujące jest, jak wiele lokalnych firm nie ma zweryfikowanej strony Google Moja Firma z uzupełnionymi informacjami. Google udostępniło to narzędzie specjalnie dla firm lokalnych i jeśli chcesz pojawiać się na szczycie map pack Google, musisz upewnić się, że masz zoptymalizowany profil GMB. Możesz także wykorzystać GMB do publikowania aktualizacji, wiadomości i ofert dotyczących Twojej firmy, które pojawią się pod listą GMB w wynikach wyszukiwania dla Twojej marki lub firmy.

ZAAWANSOWANE LINK BUILDING I GUEST POSTING JEST SKUTECZNYM POZYCJONOWANIEM STRON INTERNETOWYCH

Aby zwiększyć siłę swojej witryny i autorytet domeny, niezbędne są mocne linki z innych zaufanych witryn. Możliwe jest budowanie tych linków „naturalnie” poprzez ich zdobywanie. Oznacza to zasadniczo tworzenie na swojej stronie doskonałych treści, do których będą linkować inne firmy, jeśli uznają je za przydatne. Na przykład na swoim blogu lub w przypadku odniesienia do innej usługi.

Organiczne pozycjonowanie stron www

Zdobywanie linków w sposób naturalny jest i może być możliwe, ale tylko poprzez regularne blogowanie, rozwój i budowanie autorytetu w swojej niszy poprzez pokazywanie, że jesteś ekspertem. Możesz również skontaktować się i ręcznie dotrzeć do innych stron z Twojej branży z prośbą o gościnny wpis na blogu.

Zaistniej w wynikach wyszukiwania Google

Oferujemy sprawdzoną usługę link buildingu, która przejdzie kontrolę każdego moderatora Google i nie spowoduje ręcznej kary w Search Console. Obejmuje to publikowanie postów gościnnych na blogach autorytetów z odpowiednio umieszczoną wzmianką o Twojej marce, witrynie lub usługach.

JAK DŁUGO TRWA LOKALNE SEO?

Zwiększanie ruchu i pozycji w rankingu organicznym dla lokalizacji, które obsługuje Twoja firma, nie dzieje się z dnia na dzień. SEO to długoterminowa strategia marketingowa. Zalecamy minimum 4-6 miesięcy pracy i inwestycji, zanim zaczniesz widzieć rezultaty. Jednak w bardziej konkurencyjnych niszach i branżach osiągnięcie znaczących rezultatów może zająć nawet 12 miesięcy. To, ile czasu zajmie SEO i ile kosztuje pozycjonowanie stron, zależy również od następujących czynników:

Czy Twoja firma ma już istniejącą stronę internetową czy nową domenę?

Czy firma ma założoną i poprawnie zoptymalizowaną Moją Firmę Google?

Czy firma posiada opinie klientów online i czy cieszy się ich zaufaniem?

Czy posiadasz zoptymalizowaną zawartość strony internetowej, w tym różne strony dla Twoich usług?

Czy Twoja witryna ma lokalne strony docelowe dla różnych miast i miejscowości?

POMIAR SUKCESU LOKALNEJ KAMPANII SEO

Sukces każdej lokalnej kampanii SEO można zmierzyć na podstawie poprawy ruchu na stronie, generowanych leadów lub sprzedaży, pozycji w rankingu i wydajności w wyszukiwarkach. Śledzimy pozycje słów kluczowych w rankingu Google za pomocą oprogramowania SEO i możemy zapewnić dostęp do tych danych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu można na pierwszy rzut oka zobaczyć wyniki witryny w Google.

Projektowanie stron www i jego znaczenie w pozycjonowaniu stron

Jednak źle zaprojektowana i opatrzona marką strona internetowa może mieć negatywny wpływ na ogólny sukces i wskaźniki konwersji potencjalnych klientów. Zawsze staramy się udoskonalać projekty stron internetowych i możemy uwzględnić to w płatnym miesięcznym pakiecie projektowania stron internetowych.

ILE KOSZTUJE LOKALNE SEO?

Lokalne SEO może być kosztowne, ale rozumiemy, że każdy klient jest inny, często z różnym budżetem marketingowym i oczekiwaniami.

Wiemy, że małe firmy mogą nie dysponować dużymi budżetami marketingowymi, gdy zgłaszają się do nas po raz pierwszy. Dlatego też nasze usługi lokalnego SEO wyceniamy po przystępnych i konkurencyjnych stawkach, najpierw przeprowadzając audyt seo. Współpracując z nami, pomożemy Ci się rozwijać, abyś pewnego dnia był w stanie zwiększyć wydatki na marketing.

 

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top