skip to Main Content

Pozycjonowanie stron Luboń – zostaw konkurencję w tyle!

Pozycjonowanie stron internetowych jest po to, aby na Twojej stronie przybywało klientów. Ci z reguły częściej odwiedzają miejsca, które położone są w lepiej dostępnych obszarach oraz sklepy zlokalizowane przy ruchliwych ulicach. Tak samo jest w internecie – im bardziej popularna jest strona, tym więcej klientów kupuje dostępne na niej produkty lub usługi.

Cała filozofia polega więc na tym, aby sprawić, że strona będzie wyświetlana na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania Google. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić – nasza agencja przychodzi z pomocą! Sprawdź, jak możemy zwiększyć ruch na Twojej stronie internetowej i wesprzeć Cię w zdobywaniu nowych klientów.

Czy stragan na Marszałkowskiej sprzedaje więcej owoców, niż ten ulokowany przy małym osiedlu na przedmieściach?

Klient bardzo często wybiera sklep lub stragan, który znalazł się na jego drodze. Jeśli produkty oferowane w takim miejscu spełniają oczekiwania klientów, można mieć pewność, że zysk będzie zadowalający.

Teraz spójrzmy na podobną sytuację, jednak różniącą się tym, iż sklep nie jest miejscem fizycznym, a po prostu wirtualnym, czyli ulokowanym w internecie. Tak zbudowany sklep nie ma zatem ścian, toteż aby przenieść go w bardziej ruchliwe i dochodowe miejsce, nie trzeba dokonywać rozbiórki budynku, dzierżawić lepiej ulokowanej działki i przenosić całej konstrukcji tam, gdzie przechadza się więcej klientów.

Jak więc przenieść stronę www lub sklep internetowy w bardziej ruchliwe i dochodowe miejsce? Tym zajmuje się marketing internetowy oraz pozycjonowanie stron internetowych. Skuteczne SEO sprawia, że strony www wyświetlają się wysoko w wyszukiwarce Google, a co za tym idzie – mają sporo klientów. I nawet jeśli sprzedajesz dokładnie to samo, co Twoja konkurencja – bardziej popularna i widoczna strona = więcej sprzedanych produktów. Jak się jednak za to zabrać?

Pozycjonowanie stron internetowych – pomoc w pozyskiwaniu nowych klientów

Pozycjonowanie stron internetowych, jak każda profesja ma swoje zasady oraz tajniki. Jeśli więc chcesz wykorzystać wiedzę i SEO w celu zwiększenia zysku Twojej firmy – wybierz nasze usługi i bądź zauważalny w wyszukiwarkach. Skutecznym pozycjonowaniem, możesz rywalizować z konkurencją, promować swoją ofertę i podbijać wyszukiwarkę Google. Przekształć swoją stronę w stragan ulokowany w bardzo uczęszczanym punkcie targowiska.

Pozycjonowanie stron Luboń – Jak pozycjonuje się stronę w sieci?

Metody pozycjonowania stron www w sieci to szereg technik, które wykorzystane i wdrożone w odpowiedni sposób, przynoszą oczekiwany efekt. Skuteczne promowanie usług w wyszukiwarce polega głównie na zwiększaniu popularności firm poprzez podnoszenie pozycji witryny w wynikach organicznych w wyszukiwarce Google.

Wyniki organiczne to po prostu lista stron internetowych, które wyświetlają się na ekranie po wpisaniu w pole tekstowe Google jakiejkolwiek frazy. Może to być przykładowo nazwa usług, produktu z konkretnej strony lub sklepu online. Aby efekt pozycjonowania stron był zgodny z oczekiwaniami – wykorzystuje się sprawdzone działania, które mamy w swoim zanadrzu. Pierwszym etapem jest audyt SEO. Na czym polega taka analiza?

Pozycjonowanie stron Luboń – audyt SEO

Audyt SEO stron polega na przeanalizowaniu wielu aspektów strony. Do tego rodzaju sprawdzenia używa się specjalistycznego oprogramowania, które wykazuje listę błędów koniecznych do naprawienia.

Efektem audytu SEO jest dokument, który wskazuje mankamenty witryny i umożliwia stworzenie planu optymalizacji strony tak, aby zajmowała wysokie pozycje. Analizowana jest także pozycja strony na dane słowa kluczowe oraz sytuacja związana z konkurencją danej branży. Na podstawie takiej analizy można stworzyć dobór słów kluczowych, odpowiednich dla strony www. Co jeszcze jest pomocne w procesie, jakim jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron Luboń – link building a SEO

Pozycjonowanie sklepu internetowego lub też jakiejkolwiek strony jest bezpośrednio związane z pojęciem link buildingu. Najważniejsze jest bowiem pozyskiwanie wartościowych linków, które pochodzą z renomowanych i popularnych serwisów. Nasza agencja SEO zajmuje się profesjonalnym budowaniem takich odnośników. Link building zwiększa ilość wyświetleń strony i ma duży wpływ na jej pozycję w wynikach wyszukiwarki Google.

Skontaktuj się z nami, sprawdź naszą ofertę pozycjonowania pod Google w całym kraju, a my opracujemy dla Ciebie plan link buildingu. Tworzymy ofertę dla firm z całej polski ze zróżnicowanych branż.

Stań się popularny w całej Polsce – skuteczne słowa kluczowe dla strony

Dobór odpowiednich słów kluczowych dla strony pod Google, przyczynia się do spopularyzowania usług i produktów. Jeśli na Twojej witrynie pojawią się odpowiednie frazy, potencjalni klienci szybciej odnajdą Cię w wynikach wyszukiwania i otrzymasz większą ilość zapytań ofertowych lub też po prostu więcej sprzedasz.

Pozycjonowanie lokalne, czyli pozycjonowanie Luboń i w innych miastach

Warto, abyś był świadomy, że stronę można pozycjonować również lokalnie – mowa tutaj o tzw. local SEO. Tego typu działania wiążą się z optymalizacją wykonywaną na stronie (SEO on-site), jak i poza nią (SEO off-site). Celem jest oczywiście wzrost widoczności w wynikach wyszukiwania, które związane są z daną lokalizacją. W taki sposób jesteś w stanie pozyskać większą ilość potencjalnych klientów, którzy wchodząc na Twoją stronę, wiedzą już czego szukają.

Jeśli Twoje produkty lub usługi będą pasować do tego, czego poszukują klienci, jedynie krok będzie dzielił Cię od osiągnięcia sukcesu w swojej branży i zwiększenia obrotów.

Wyszukiwanie lokalne – jak działa?

Google biorąc pod uwagę wiele różnych czynników, jest w stanie określić kraj, region, a także miasto, w którym obecnie przebywasz. Co więcej, Google widzi nawet dzielnicę, z której łączysz się z serwerem, wysyłając zapytanie z frazą. Twoje dane są przetwarzane przede wszystkim po to, aby móc wyświetlać Ci wyniki, które będą możliwie najlepiej dopasowane do tego, czego szukasz. Wiedząc, w jaki sposób działa Google, nasza agencja SEO może wykorzystać te informacje, aby opracować najlepszą strategię pozycjonowania.

Pozycjonowanie Luboń – krajowe czy lokalne?

Nie zawsze okazuje się, że pozycjonowanie na ogólne frazy kluczowe jest najlepszym sposobem dla każdego rodzaju biznesu.

Pozycjonowanie krajowe umożliwia promowanie strony, czyli także jej produktów lub usług, na szeroką skalę. Ten typ strategii zakłada, że wykorzystywane będą frazy kluczowe ściśle powiązane z tym, co znajduje się w Twoim sklepie. Musisz jednak pamiętać, że frazy ogólne charakteryzują się dużą konkurencyjnością, co z kolei przekłada się na długi czas pracy, aby osiągnąć satysfakcjonującą pozycję w wyszukiwarce Google.

Pozycjonowanie lokalne z kolei pozwala promować stronę, jej produkty i usługi w konkretnej lokalizacji. Słowa kluczowe powinny być więc dopasowane i zawierać w sobie frazę powiązaną z geolokalizacją. Przykładem jest tutaj chociażby fraza „pozycjonowanie Luboń”. Dużym plusem pozycjonowania strony lokalnie jest szybkie wypracowanie satysfakcjonujących wyników, a także generowanie ruchu, który cechuje się wysokim współczynnikiem konwersji. Dodatkowo pozycjonowanie lokalne wymaga zauważalnie mniejszego nakładu finansowego, aniżeli pozycjonowanie krajowe.

Jak dokonać wyboru odpowiedniej strategii?

Dokonując wyboru odpowiedniej strategii, należy zwrócić szczególną uwagę przede wszystkim na specyfikę biznesu, który się prowadzi. W zależności od tego, czy świadczysz usługi w danej lokalizacji, czy nie ograniczasz się do jednego miasta – wybór rozwiązania powinien być adekwatny do Twoich potrzeb. Jeśli zależy Ci na podbiciu lokalnego rynku i zyskaniu zainteresowania mieszkańców miasta, powinieneś skupić się przede wszystkim na strategii lokalnej. Ta bowiem będzie w stanie przynieść Ci zauważalnie większe korzyści w krótszym czasie, niż pozycjonowanie na całą Polskę.

Skontaktuj się z naszą agencją SEO – chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego rozwiązania.

Często zadawane pytania:

Dlaczego warto zainteresować się usługą pozycjonowania?

Pozycjonowanie stron jest usługą kierowaną do osób, którym zależy na podniesieniu strony w wynikach wyszukiwania Google. Nasza oferta jest doskonałym rozwiązaniem dla mieszkańców miasta Luboń, którzy poszukują sposobu na osiągnięcie sukcesu w swojej branży.

Czy istnieje coś takiego jak tanie pozycjonowanie?

Zarówno pozycjonowanie lokalne, jak i pozycjonowanie ogólnopolskie jest jednym z lepszych sposobów na reklamę swojej firmy i zwiększenie sprzedaży. Cena za taką usługę ustalana jest po przeanalizowaniu witryny. Dla osób, które boją się większych inwestycji, nasza agencja SEO przygotowała ofertę przystępnej cenowo konsultacji telefonicznej.

Jak długo pozycjonuje się stronę internetową?

Pozycjonowanie jest procesem, który trwa zwykle od kilku do kilkunastu miesięcy. Warto więc nastawić się na czas oczekiwania, który może wynosić nawet do około roku. Pierwsze efekty można jednak zaobserwować już w ciągu kilku miesięcy.

 

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top