skip to Main Content

Pozycjonowanie Wodzisław Śląski – twoja szansa, by osiągnąć sukces.

 

Jeśli prowadzisz biznes na terenie Wodzisławia Śląskiego, na pewno spotkałeś się z problemem dużej konkurencji. Wodzisław Śląski jest bowiem miastem, na którym działa i prężnie się rozwija mnóstwo firm. Jest to duże utrudnienie dla małych i średnich firm. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który zmaga się z tym problemem – warto zainteresować się usługą, jaką jest pozycjonowanie stron internetowych.

Skuteczne pozycjonowanie stron www, Wodzisław Śląski – krótkie wprowadzenie.

Termin SEO to skrót od search engine optimization. Z angielskiego – optymalizacja strony internetowej pod wyszukiwarkę. Polega na działaniach, które mają na celu to, aby strony www zajęły wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania. Jest to ważne, aby zwiększyć ruch na stronie internetowej oraz zyskać nowych klientów.

Większość przedsiębiorców zleca takie działania specjalistom. Agencja SEO podejmuje bowiem szereg działań – nie tylko w zakresie pozycjonowania stron, ale również podejmują takie kroki, jak optymalizacja strony internetowej, dzięki czemu użytkownicy wyszukiwarki nie tylko trafią na stronę Twojej firmy, ale również będą chcieli na niej pozostać oraz skorzystać z oferowanych przez Ciebie usług.

Pozycjonowanie strony – audyt SEO jako pierwszy krok.

Pierwszym krokiem, jaki podejmuje agencja SEO jest wykonanie dogłębnej analizy strony internetowej, jaką jest audyt SEO (głównie w wyszukiwarce Google). Takie działania pozwalają na wykrycie ewentualnych błędów technicznych, które wpływają na jakość strony internetowej. Audyt SEO pozwala na określenie dalszych działań w stronę pozycjonowania stron, takich jak strategia marketingowa, optymalizacja strony, czy dobór słów kluczowych.

Czym są słowa kluczowe i dlaczego są tak ważne?

Słowa kluczowe są rzeczą, która maksymalnie wpływa na skuteczne pozycjonowanie stron. Ich dobór jest niezwykle ważny. Słowa kluczowe są to frazy związane ze stroną internetową oraz tym, co oferuje. Są to frazy, które wpisuje internauta, aby odnaleźć konkretne witryny. Oto kilka przykładów słów kluczowych:

 • sklep zoologiczny Wodzisław Śląski,
 • Wodzisław Śląski fryzjer,
 • mechanik Wodzisław Śląski,
 • sklep z narzędziami Wodzisław Śląski,
 • ślusarz Wodzisław Śląski,
 • Wodzisław Śląski suknie ślubne.

Zastanawiasz się zapewne, dlaczego każde słowo kluczowe zawiera nazwę miejscowości. Są to bowiem słowa kluczowe dopasowane, do usługi, której potrzebujesz, jaką jest pozycjonowanie lokalne.

Czym jest pozycjonowanie lokalne?

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych jest pozycjonowaniem stron internetowych nastawionym na lokalne wyniki wyszukiwania. Dobór słów kluczowych w tym przypadku musi zawierać nazwę miejscowości, w której wykonywana jest dana usługa, na przykład Wodzisław Śląski.

Jak się domyślasz, pozycjonowanie lokalne jest skierowane w głównej mierze do przedsiębiorstw działających stacjonarnie.

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych – co zyskujesz?

Zyskujesz nowych klientów!

Pozycjonowanie lokalne pozwala Ci na dotarcie do wszystkich osób, z miasta Wodzisław Śląski, którzy poszukują usług, jakie oferujesz.

Budujesz wizerunek Twojej firmy!

Nie można zapomnieć o budowie wizerunku twojej firmy – pozycjonowanie strony pozwala Ci na uzyskanie wizerunku eksperta w branży, w której działasz. Dzieje się tak, ponieważ użytkownicy internetu nie zastanawiają się zbytnio, dlaczego właśnie ta strona www pojawiła im się najwyżej w wynikach wyszukiwania po wyszukaniu danej frazy. Zakładają po prostu, że skoro ta firma pojawiła się na szczycie wyników wyszukiwania – musi być najlepsza w tym, co robi.

Zwiększasz swój dochód!

Zyskując mnóstwo nowych klientów oraz zyskując wizerunek eksperta, niewątpliwie zwiększasz swoje zyski. Dlatego warto zainwestować w usługę ,,pozycjonowanie Wodzisław Śląski”. Jest to bowiem inwestycja, która nie dość, że się zwróci, ale pozwoli Ci zarobić jeszcze więcej!

Zyskujesz rozwój Twojej firmy!

Zyskując nowych klientów i wizerunek ekspercki niemożliwym jest, aby firma się nie rozwinęła. Ponadto, zwiększając swoje zarobki, posiadasz większy kapitał na dalszy rozwój twojego biznesu.

Obejmujesz pozycje lidera w Twojej okolicy!

Jeśli skorzystasz z usługi pozycjonowania stron, niewątpliwie obejmiesz pozycję lidera w mieście Wodzisław Śląski. Podejmiesz bowiem działania, których nie podejmuje się twoja konkurencja. A żeby objąć pozycję lidera w Twojej branży – koniecznie musisz robić coś, co Cię wyróżni spośród konkurencyjnych firm w Wodzisławiu Śląskim.

Co w przypadku sklepów internetowych? Czy pozycjonowanie strony internetowej sklepów internetowych się opłaca?

Jak najbardziej! W dzisiejszych czasach zakupy online stały się niezwykle częstą praktyką. Są one szybsze i wygodniejsze, niż tradycyjne zakupy. Pozwalają zaoszczędzić czas, ponieważ nie wymagają wyjścia z domu. Internauci, którzy chcą coś kupić przez strony internetowe, wpisują zazwyczaj frazy kluczowe, takie jak:

 • sukienka weselna,
 • zabawki dla dzieci,
 • czapka zimowa,
 • smartfon,
 • ozdoby choinkowe.

Jeśli klient, będzie mógł znaleźć u Ciebie produkty, których szuka – pozycjonowanie strony sprawi, że to właśnie Twój sklep pojawi mu się jako pierwszy. A to niezwykle zwiększa szanse, że dokona zakupu produktów, których potrzebuje właśnie u Ciebie.

Ważny jest jednak fakt, że w przypadku sklepów internetowych, nasz zarobek jest uzależniony od tego, ile osób dokona u nas zakupów, a nie ile osób odwiedzi naszą stronę. Dlatego warto jest przeanalizować statystyki naszego sklepu.

Pozycjonowanie sklepów internetowych.

Pozycjonowanie sklepu internetowego – na co zwrócić uwagę?

Przede wszystkim, jaki procent odwiedzających dokonuje zakupu. Jeśli jedna na sto osób decyduje się na złożenie zamówienia w naszym sklepie – wiemy, że koszt uzyskania jednego klienta jest równoważny kwocie, jaką musimy zapłacić za przyciągnięcie na naszą witrynę stu internautów. W ten sposób będziemy mogli obliczyć, czy taki zabieg będzie dla nas opłacalny.

Ważnym aspektem jest również zadbanie o sam sklep, a nie tylko liczbę odwiedzających. Należy więc również zadbać, o atrakcyjny wygląd sklepu internetowego, o zapewnienie szybkiej wysyłki, łatwego kontaktu, łatwego zwrotu oraz ciekawych produktów. Ważne są również opisy na stronie, które zachęcą do zakupu.

Pamiętajmy więc, że jeśli chcemy uzyskać dobre efekty – nie możemy skupić się jedynie na przyciągnięciu klientów, ale również zadbaniu, aby chcieli korzystać z naszych usług dłużej i byli z nich maksymalnie zadowoleni.

Stworzenie sklepu internetowego nie wystarczy więc, aby pozycjonowanie sklepów internetowych zapewniło nam klientów. Należy również zadbać o sam sklep. Nasza agencja interaktywna specjalizująca się w działaniach SEO pomoże Ci również w zadbaniu jakości sklepu internetowego.

Co jeszcze oferuje Ci nasza agencja SEO?

Projektowanie stron internetowych.

Odpowiednie projektowanie serwisów www jest niezwykle ważne. Właśnie w tym celu dokonujemy audytu SEO, który pozwala na wyłapanie wszelkich błędów i ich naprawienie, aby jakość strony internetowej była jak najwyższa, a pozycjonowanie strony www przyniosło jak najlepsze rezultaty.

Obsługa kampanii reklamowych Google.

We współpracy z naszą Agencją SEO możesz liczyć nie tylko na usługę ,, pozycjonowanie stron Wodzisław Śląski” ale również na kampanie reklamowe, na przykład kampanie Google Ads (o których opowiemy nieco dalej).

Maksymalne zwiększenie ilości odwiedzin.

We współpracy z naszą agencją SEO, współczynnik klikalności strony internetowej Twojej firmy wzrośnie maksymalnie, co pozwoli zwiększyć Ci ilość klientów oraz zwiększyć dochód.

Optymalizacja strony internetowej.

Jest to niezwykle istotny zabieg, ponieważ wpływa na odczucia użytkownika, podczas poruszania się na stronie internetowej. Odpowiednia optymalizacja zwiększa szansę na pozostanie potencjalnego klienta na stronie oraz skorzystanie z oferty. Wpływa to również na wizerunek Twojej firmy – sprawnie działająca strona, na której poruszanie się jest łatwe i przyjemne – niezwykle korzystnie wpływa na twoją reputację. Dlatego sukcesywnie zmienimy twoją stronę, aby poruszanie się po niej było czystą przyjemnością, a efekty pozycjonowania były jak najlepsze.

Reklama firmy w mediach społecznościowych.

Prowadzenie kampanii reklamowej w mediach społecznościowych jest niezwykle ważne. Pozwala to na dotarcie do jeszcze większej ilości internautów oraz do każdej grupy docelowej. Współpracując z naszą agencją SEO uzyskasz reklamowanie swojej firmy w social mediach.

Indywidualne podejście.

Pozycjonowanie strony jest procesem, który wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego analizujemy witrynę każdego klienta oraz dobieramy indywidualny plan działania, który przyniesie najlepsze efekty dla konkretnej strony www.

Czym są reklamy Google Ads?

Zacznijmy o wyszukiwarce Google. Google jest najczęściej wybierana wyszukiwarką wśród internautów. Dane mówią, że z Google korzysta około 96% osób, korzystających z internetu. Dlatego reklama twojego biznesu właśnie w Google będzie bardzo dobrym sposobem na znalezienie potencjalnych klientów. Jeśli pojawi się ona na samej górze w wynikach wyszukiwania Google, zdecydowana większość internautów wybierze właśnie skorzystanie z twoich usług.

Reklamy Google Ads są niczym innym, jak komunikatem reklamowym przekazywanym przez system reklamowy Google. Samo Google Ads, jako narzędzie służy do tworzenia, planowania oraz uruchamiania całych kampanii reklamowych w internecie. Działania reklam Google opierają się na pięciu opcjach pozyskania potencjalnych klientów:

 • reklamy Google poprzez tekst,
 • reklamy w sieci partnerskiej Google,
 • reklamy Google poprzez PLA,
 • reklamy Google w YouTube,
 • reklamy Google w Gmailu.

Google, dzięki mapach Google oferuje również możliwość pojawienia się wizytówki twojej działalności w właśnie tym miejscu. Jest to super opcja dla twojego biznesu, ponieważ wiele osób, szukając usług w swoim mieście, wchodzi na Google Maps, żeby od razu zobaczyć ich lokalizację. Korzystając z narzędzia jakim są reklamy Google, oraz ,,pozycjonowanie stron internetowych Wodzisław Śląski”. Twoja firma pojawi się zarówno w wynikach wyszukiwania Google, jak i na Google Maps. Jest to niemalże gwarancja zyskania każdego klienta w twoim mieście.

Pozycjonownie stron internetowych – jakie umowy z agencją SEO możesz wybrać?

Umowy, które może zaproponować Ci agencja SEO różnią się sposobem naliczania wysokości opłat.

Umowa abonamentowa.

Jest to bardzo popularny wybór, wśród klientów. Do jego plusów należy fakt, że pozycjonowanie stron www kosztuje co miesiąc tyle samo. Dlatego kwota nie jest w stanie Cię zaskoczyć.

Nasza agencja SEO oferuje dwa rodzaje umowy abonamentowej:

Umowa abonamentowa od 1000zł, która zapewnia:

 • Wstępny audyt SEO
 • Budowa linków
 • SEO Copywriting
 • Podstawowy analitycs
 • Bezpieczny wordpress
 • Podstawowe wsparcie
 • Google Maps

Umowa abonamentowa od 3000zł, która zapewnia:

 • Wstępny audyt systemów e commerce
 • Budowa linków
 • SEO Copywriting
 • Zawansowany GA
 • Bezpieczeństwo witryny
 • Kampania Facebook
 • Kampanie Adwords
 • Kampanie reklamowe Google

Dlaczego ceny są podane w formie „od”? Ponieważ wszystkie strony internetowe wymagają różnego nakładu pracy, aby objąć wysokie pozycje. Indywidualne podejście do klienta, jakie oferujemy zapewnia również dopasowanie działań oraz ceny do Twoich, dlatego zgłoś się w formularzu kontaktowym, aby dowiedzieć się, jak cena będzie wyglądała w Twoim przypadku.

Umowa ,,pozycjonowanie stron internetowych na efekt”.

Jest to rodzaj umowy, w którym cena za usługę ,,pozycjonowanie stron www” zależy od osiągniętego efektu. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które mają niewielki budżet. Nasza agencja SEO oferuje bowiem opcję płacenia określonego procentu od zarobków. Dzięki temu możesz być pewien, że kwota za usługę ,,pozycjonowanie stron internetowych” nie przekroczy twojego budżetu.

Umowa hybrydowa.

Ostatnim rodzajem umowy, jaką może zaproponować Ci agencja SEO jest umowa hybrydowa. Jest to nieco zmodyfikowana wersja umowy ,,pozycjonowanie stron internetowych na efekt” ponieważ cena również zależy od osiągniętego efektu, jednak jest również ustalona górna granica, aby kwota za usługę pozycjonowanie stron nie przewyższyła konkretnej kwoty. Tę kwotę ustalimy wspólnie, dlatego jeśli interesuje Cię taka opcja – skontaktuj się z nami, a wybierzemy opcję która będzie najlepiej odpowiadała Twoim potrzebom.

Dlaczego nasza agencja SEO?

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych Wodzisław Śląski jest usługą, którą zajmujemy się od 17 lat. Możemy więc zagwarantować ogromne doświadczenie oraz widzę w zakresie pozycjonowania stron (Wodzisław Śląski).

Jesteśmy ekspertami w doborze słów kluczowych – doskonale wiemy jak je dobrać, aby znaleźć się najwyżej ze wszystkich stron www. Działamy nie tylko w Wodzisławiu Śląskim, ale na terenie całej Polski.

Charakteryzuje nas pełen profesjonalizm w zakresie pozycjonowania. Pomożemy wybić twoją stronę najwyżej w wynikach wyszukiwania oraz zyskać Ci pozycję lidera w Wodzisławiu Śląskim.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, dotyczące usługi ,,pozycjonowanie stron internetowych Wodzisław Śląski” abyś mógł rozwiać wszelkie wątpliwości. Na wszelkie zapytania użytkownika odpowiadamy z zaangażowaniem i tak, abyś jak najlepiej zrozumiał odpowiedź na zadane pytanie.

Oferujemy również bezpłatną wycenę, dlatego cena usługi nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem.

Pozycjonowanie stron internetowych Wodzisław Śląski – podsumowanie.

Jak widzisz, usługa pozycjonowania strony w internecie przynosi szereg korzyści, jeśli działasz na obszarze Wodzisławia Śląskiego. Strony firm z Wodzisławia Śląskiego jeszcze nie zaczęły w dużym stopniu korzystać z usługi pozycjonowania swoich firm w internecie. Właśnie dlatego jest to idealny moment, na skorzystanie z możliwości pozycjonowania, jeśli twoja działalność znajduje się w Wodzisławiu Śląskim. Jeśli zdecydujesz się powierzyć stronę internetową naszej agencji SEO, z pewnością będziesz zadowolony. Elastyczność naszych usług pozwoli dopasować wszystko idealnie pod Ciebie – tak, abyś był maksymalnie zadowolony. Pełen profesjonalizm sprawi, że każdy, kto odwiedzi twoją stronę internetową zauważy jej znakomitą jakość i wygodę poruszania się po niej. Jeśli zdecydujesz się na podjęcie działań SEO z nami, twoją stronę internetową odwiedzi znacznie więcej osób. Dzięki reklamom w oparciu o Google, uda Ci się dotrzeć do każdej grupy wiekowej, zamieszkującej w Wodzisławiu Śląskim. Twoja wizytówka pojawi się na mapach Google, a reklama wyświetli na Facebooku, czy poczcie mailowej. Jeśli więc chcesz mieć na swojej witrynie wszystkich klientów z Wodzisławia Śląskiego, koniecznie napisz do nas.

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top